PŮJČKA ONLINE

Půjčku online můžete získat jednoduchým a zkráceným procesem prostřednictvím online žádosti. Půjčky online se rozdělují na dva produkty a to na krátkodobou půjčku online a dlouhodobou půjčku online. Výška online půjček je stanovena od 5000 Kč až do 700.000 Kč a to samozřejmě bez ručení a poplatků.

Půjčka online ihned

Výhodou půjček online ihned je jejich moderní provedení, které usnadňuje celý proces schválení a to bez nutnosti fyzického zásahu ať žadatele, nebo na straně druhé, věřitele. Peníze z půjčky tak mohou být klientovi vyplaceny ihned a to prakticky okamžitě po schválení. Právě tato výhoda okamžité výplaty dělá z online půjček velmi žádaný produkt. Stejně je výhodou i nižší cena půjčky, která je bez zatížení administrativních poplatků, které jsou častokrát spojené s klasickými půjčkami.

Půjčka online bez potvrzení o příjmu

Součástí výhod online půjček je i fyzická absence doložení příjmu a proto je půjčka online bez potvrzení o příjmu dostupnější oproti jiným půjčkám, při kterých je nutné příjem žadatele doložit. Častokrát se stává, že finanční instituce vyžaduje od klientů těžkopádné dokládání příjmu a to prostřednictvím různých potvrzení o příjmu, které si musí klienti nechávat potvrdit v zaměstnání. V případě živnostníků je takové doplňování příjmu ještě komplikovanější a náročnější. S půjčkou online však nehrozí doplňování potvrzení o příjmu, což zkracuje celý schvalovací proces.

Půjčka online schválení

Každá odeslaná žádost prostřednictvím našeho webu je posuzována online. I samotné schválení půjčky tak probíhá touto formou. Online schválení půjčky trvá jen pár minut a nevyžaduje osobní návštěvu žadatele. I samotný podpis úvěrové smlouvy je řešen online formou. K podpisu může dojít s různými formami, nejčastější je však tzv. sms podpis.

Půjčka online na OP

Ve zkratce by se dalo říci, že pro získání online půjčky stačí zájemci o půjčku platný doklad totožnosti (OP), kterým se elektronickou formou prokáže. Nejčastějším způsobem bývá naskenování OP nebo vyfocení OP pomocí mobilního telefonu, který následně žadatel odešle. K tomuto ověřování kroku však přichází až ve chvíli kdy je už půjčka předběžně schválena a očekává se její vyplacení. Půjčku online na OP tak mohou získat všichni klienti, kteří dovršili minimální věk 18 let.

Půjčka online bez registru

V případě, že žadatel o půjčku se ocitne v registru dlužníků, může navzdory tomuto faktu dojít ke schválení půjčky. Každá online žádost je posuzována individuálně a zápis v registrech nemusí vždy znamenat nemožnost půjčit si. Půjčku online bez registru získá každý zájemce stejným způsobem jako jiný produkt. Není žádný důvod, ihned se obávat zamítnutí. Celý proces podání online žádosti o půjčku nezabere žadateli více než pár minut a proto určitě stojí zato, žádost vyplnit a odeslat.

Půjčka online vyřízení

Půjčku online si jednoduše zřídíte pomocí krátkého formuláře, který samozřejmě není žádným způsobem závazný. Jednoduše vyplníte všechny potřebné údaje v žádosti a následně ji odešlete. Takový způsobem žádání se v současnosti řadí mezi nejrychleji způsoby vybavení půjčky. Žádání o půjčku online vyřídíte je bez časového omezení a tak o půjčku mohou zájemci žádat i když je víkend, noční hodiny nebo státní svátek. Jednoduše si ji tak vyřídíte online a to během malého okamžiku.