Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu je určena pro krátkodobé řešení nedostatku finančních prostředků. Je také půjčkou bez nahlížení do registrů a půjčkou bez ručení či zástavy nemovitosti.

Výše půjčky: od 5000 do 25 000 Kč
Splatnost: 20 dnů – 2 roky
  • Nebankovní půjčka bez doložení příjmu
  • Půjčka pro důchodce a bez zástavy nemovitosti
  • Půjčka bez jakéhokoli zajištění nebo registru, ručení!
  • Půjčka bez nahlížení do registrů
  • Od 5000 do 25 000 Kč
  • Splatnost od 20 dnů do 2 let

Chcete si tedy opravdu půjčit peníze? Třeba i vy nezaměstnaní nebo důchodci? Je tady pro Vás naše půjčka. Kontaktujte nás a během jedné schůzky nebo po telefonu či e-mailu můžeme vše domluvit a připravit půjčku bez doložení příjmu, bez registru, ručení a zástavy nemovitosti, a to hotově nebo převodem na účet.

Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme vyřešit Vaši situaci!

Kontaktujte nás

Nabízený produkt Půjčka bez doložení příjmu je nenáročná na prověření bonity žadatele, protože dokážeme prověřit žadatele o půjčku i bez doložení příjmu, bez doložení výpisu dlužníků či doložení jiných dokumentů jako registrů dlužníků. Proto nebankovní půjčky typu Půjčka bez doložení příjmu je dražší než půjčka v bance. Má ale výhodu dostupnosti pro větší počet žadatelů (důchodci, nezaměstnaní).

Pokud Vám takto nabízená nebankovní půjčka bez doložení příjmu a zástavy nemovitosti nevyhovuje, můžete si vybrat z námi nabízených dalších produktů, jako např. Půjčka Nej, která nabízí kompletní řešení pro již zadlužené žadatele, Půjčka Klasik, která, jak název napovídá, je klasickým produktem mezi půjčkami oproti zástavě nemovitostí, nebo Půjčka Podnikatel, která nabízí finance pro rozvoj Vašeho podnikání, investice do firmy či zlepšení aktuálního cash flow. Vyberte si tedy tu správnou půjčku. Půjčku bez doložení příjmu – bez registru a ručení neboli zástavy nemovitostí.

Půjčka bez doložení příjmu: individuální přístup – splátky pro vás přesně na míru!

Protože chceme, abyste za půjčku bez doložení příjmu neplatili víc než musíte, spočítáme vám výši splátek na míru.

Kalkulace na míru

Mám zájem o půjčku
Kolik potřebujete půjčit:
5000 Kč
Na jakou dobu:
20 dnů

Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat e-mailem.
Celou půjčku vyřídíte snadno a rychle on-line!